Najbliższe szkolenia

07 października 2020
Warszawo! Już 23-24 października odbędzie się profesjonalne szkolenie Sztuka UST & Anatomia Ust w Warszawie. U nasz nauczysz się najnowszych technik modelowania ust na płasko - poziom Basic i Master
14 lutego 2020
Szkolenie zakończone wielkim sukcesem!

Relacje ze szkoleń

Termin zapisów minął...

10 stycznia 2020
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam ut ligula condimentum est sagittis tempor. Morbi ac purus pellentesque, dignissim magna ut, ultricies leo. Donec malesuada augue eget lectus tincidunt
Jesteśmy certyfikowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej organizacją. Prowadzimy szkolenia i kursy na terenie całej Polski i europy. Nasze szkolenia kończą się egzaminem oraz certyfikatem z zaświadczeniem MEN.

Szkoła

Szkolenia

 

Przeprowadzamy szkolenia indywidualne oraz grupowe dla osób, które chcą rozpocząć pracę w branży Beauty
a także dla doświadczonych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i doszlifować swój talent.

 

Dowiedz się więcej.

Pokazy

 

Jeżeli prowadzisz salon związany z Branżą beauty lub twój biznes jest związany z pięknem i modą ta oferta jest dla Ciebie. profesjonalne pokazy przedłużania rzęs, makijażu, medycyny estetycznej i wiele innych. skontaktuj się z nami. Nasze pokazy na targach Beauty w Warszawie przyciągeły tłumy zainteresowanych.

Współpraca

 

Oferta skierowana do salonów i osób, które chciałyby abyśmy przeprowadzili szkolenie lub wykład w wybranym miejscu. Wypełnij formularz kontaktowy a na pewno się do Ciebie odezwiemy.

I Akademii Stylizacji Rzęs
i Oprawy Oka w Polsce

 

Jedyny taki projekt w kraju, który ma na celu najdokładniej i najlepiej przygotować przyszłe linergistki do prowadzenia własnego salonu i wykonywania tego pięknego zawodu. W tym roku ruszyła pierwsza edycja szkoły. Jeżeli jesteś zainteresowana dołączeniem do naszej szkoły lub czekasz na kolejne edycje skontaktuj się z nami.

Podstrona jest przygotowywana,
Zapraszamy wkrótce ...

Wykonanie strony | The Best Project

Zadzwoń: +48 575 495 146 lub zamów online:

ZAMÓW PRODUKT